Normal Facebook ad: “Er din hudplejerutine også ved at vokse dig…”

Running for 18 days since September 14, 2026. Crush last saw it on October 2, 2026.
Run by Normal on Facebook. Crush is not the advertiser and does not verify its claims. See this ad in Meta's Ad Library(opens in a new tab)
Want an ad like this for your product?
Crush makes new ad images for your product from this ad: your logo, your product photo, your offer.
Trials from $19.95 USD, then $79.95 USD a month. Cancel anytime.
About this ad
- Meta Ad Library ID
- 1014338911664086
- Platforms
- Facebook, Instagram and Threads
- Relaunches
- 0
- EU reach
- 179,803
Ad text
🧴✨ Er din hudplejerutine også ved at vokse dig over hovedet? Det var egentlig kun meningen, at du skulle have en enkelt ting med hjem fra NORMAL. Vaseline Vanilla Glow Body Oil 200ml / Vaseline Argan Glow Body Oil 200ml: 84,- (420 kr. per liter) Vaseline Handcreme Cocoa 75ml: 14,- (186,67 kr. per liter) Vaseline Hånd- Og Neglecreme 75ml - 14,- (186,67 kr. per liter, 75 ml) Vaseline Cocoa Shimmer Stick 40g: 68,- (1.700 kr. per kg) Vaseline Petroleum Jelly Original 100ml: 22,- (220 kr. per liter) Vaseline Bar Soap Total Moisture 3x75g / Vaseline Healthy Bright Bar Soap 3x75g: 14,- (62,22 kr. per kg) Vaseline Body Lotion Cocoa Radiant 600ml / Vaseline Body Advanced Repair Med Pumpe 600ml: 42,- (70 kr. per liter) Vaseline Body Lotion Spray&Go Cocoa Radiant 190ml: 58,- (305,26 kr. per liter) Vaseline Cocoa Radiant Oil Gel 200ml: 78,- (390 kr. per liter)
Where the ad sends people
normalstores.com
Normal
Watch more: normalstores.com(opens in a new tab)









