Skip to content
Normal Österreich

Normal Österreich Facebook ad: “Neue Schätze und alte Lieblinge.”

Normal Österreich Facebook ad: Neue Schätze und alte Lieblinge.

Running for 24 days since September 8, 2026. Crush last saw it on October 2, 2026.

Run by Normal Österreich on Facebook. Crush is not the advertiser and does not verify its claims. See this ad in Meta's Ad Library(opens in a new tab)

Want an ad like this for your product?

Crush makes new ad images for your product from this ad: your logo, your product photo, your offer.

Trials from $19.95 USD, then $79.95 USD a month. Cancel anytime.

About this ad

Meta Ad Library ID
1066962419384917
Platforms
Facebook and Instagram
Relaunches
0
EU reach
252,043

How we count

Ad text

🛒✨ Neue Schätze und alte Lieblinge. Unser Sortiment macht eben, was es will. In den Regalen von NORMAL gibt es jede Woche etwas zu entdecken. Was darf diesmal mit nach Hause? Dr. Althea 345 Relief Cream 50ml: 20,90€ (418€ pro Liter) W7 Syrup Kiss Juicy Lip Gloss: 4,50€ Medicube PDNR Pink Collagen Cream: 27,70€ (503,64€ pro kg) Pure & Care Serum, verschiedene Varianten: 5,90€ (196,67€ pro Liter) Cadbury &More Biscoff 195g: 3,60€ (18,46€ pro kg) Skittles Flavour Flip 136g: 1,40€ (10,29€ pro kg) Dermaroller: 12,80€ Pringles Passport Tzatziki 165g: 2,20€ (13,33€ pro kg)

normalstores.com

Normal Österreich

See details: normalstores.com(opens in a new tab)

More from Normal Österreich

See all Normal Österreich ads

More ads from the top 1,000

See the top 1,000 ads