Skip to content
Normal

Normal Facebook ad: “Det har kommit in godisnyheter hos NORMAL”

Normal Facebook ad: Det har kommit in godisnyheter hos NORMAL

Ran for 15 days, from September 9 to September 24, 2026, the last day Crush saw it.

Run by Normal on Facebook. Crush is not the advertiser and does not verify its claims. See this ad in Meta's Ad Library(opens in a new tab)

Want an ad like this for your product?

Crush makes new ad images for your product from this ad: your logo, your product photo, your offer.

Trials from $19.95 USD, then $79.95 USD a month. Cancel anytime.

About this ad

Meta Ad Library ID
1389980003262609
Platforms
Facebook and Instagram
Relaunches
0
EU reach
208,269

How we count

Ad text

Det har kommit in godisnyheter hos NORMAL 🍬 Tic Tac XL Mint & Orange 255 g – 62 kr (243,14 kr/kg) Mentos Fruit Jumbo Roll 8-pack 296 g – 62 kr (209,46 kr/kg) Pringles Passport Tzatziki 165 g – 30 kr (181,82 kr/kg) Cadbury &More Caramel Nut Crunch 200 g – 38 kr (190,00 kr/kg) Lechao Baozi Gummy Candy Strawberry 100 g – 16 kr (160,00 kr/kg) Skittles Flavour Flip 136 g – 17 kr (125,00 kr/kg) Nyheter kommer löpande in i NORMALs butiker 🍭✨

normalstores.com

Normal

Watch more: normalstores.com(opens in a new tab)

More from Normal

See all Normal ads

More ads from the top 1,000

See the top 1,000 ads