Skip to content
Normal Ireland

Normal Ireland Facebook ad: “Just when you thought you’d seen everything in…”

Normal Ireland Facebook ad: Just when you thought you’d seen everything in…

Running for 29 days since September 2, 2026. Crush last saw it on October 1, 2026.

Run by Normal Ireland on Facebook. Crush is not the advertiser and does not verify its claims. See this ad in Meta's Ad Library(opens in a new tab)

Want an ad like this for your product?

Crush makes new ad images for your product from this ad: your logo, your product photo, your offer.

Trials from $19.95 USD, then $79.95 USD a month. Cancel anytime.

About this ad

Meta Ad Library ID
2206821903431982
Platforms
Facebook and Instagram
Relaunches
0
EU reach
408,028

How we count

Ad text

Just when you thought you’d seen everything in NORMAL… 👀 New finds have landed! From K-beauty and makeup to snacks, hair tools and a little something for your dog 🐶 Pop in and see what you find 🛒 HARIBO Pico-Balla Sauer 160g – €1.60 €10.00/kg got2b Glued Brow Lift 12g – €5.20 €433.33/kg Biodance Rejuvenating Caviar PDRN Real Deep Mask 34g – €5.50 €161.76/kg Biodance Hydro Cera-nol Real Deep Mask 34g – €4.60 €135.29/kg The Only Bean Crunchy Roasted Edamame Ranch 113g – €3.30 €29.20/kg The Only Bean Crunchy Roasted Edamame Sriracha 113g – €3.30 €29.20/kg

normalstores.com

Normal Ireland

Watch more: normalstores.com(opens in a new tab)

More from Normal Ireland

See all Normal Ireland ads

Similar ads in Skincare & Beauty

See all Skincare & Beauty ads