MALL.HR ad creative
MALL.HR
MALL.HR

Inactive· since Apr 1, 2026

12
days it ran
0
relaunches
8,208
EU reach

Ad copy

Ništa ne može nadmašiti onaj osjećaj kada cijeli dom miriše na svježinu, a kuhinja blista bez imalo truda. ✨ Neka se za tvoje omiljene stvari pobrinu stručnjaci: Persil za besprijekornu čistoću, Silan za nebesku mekoću i Somat za sjaj koji osvaja. 🧺🍽️ ➡️ Sve za svoje kućanstvo pronađi na MALL.HR! Ponuda vrijedi do isteka zaliha ili najkasnije do 12. 4. 2026.

- 50 % popusta s promo kodom na odabranu ponudu Somat, Persil in Silan | MALL.HR

| MALL.HR

SHOP NOW
🪄Crush AI

Like this ad? Make it yours.

Crush rebuilds this exact creative around your product — your brand, your colors, your offer — in about a minute.

More ads from MALL.HR

MALL.HRMALL.HR
Active
104 Days
9KReach
MALL.HR Facebook ad
Details
MALL.HRMALL.HR
Active
104 Days
9KReach
MALL.HR Facebook ad
Details
MALL.HRMALL.HR
Active
104 Days
22KReach
MALL.HR Facebook ad
Details
MALL.HRMALL.HR
Active
104 Days
1KReach
MALL.HR Facebook ad
Details
MALL.HR Ad — Ran 12 Days | Crush Ad Library