Skip to content
Normal

Normal Facebook ad: “Samantha har samlet nogle af sine sommerfavoritter”

Normal Facebook ad: Samantha har samlet nogle af sine sommerfavoritter

Ran for 8 days, from July 7 to July 15, 2026, the last day Crush saw it.

Run by Normal on Facebook. Crush is not the advertiser and does not verify its claims. See this ad in Meta's Ad Library(opens in a new tab)

Want an ad like this for your product?

Crush makes new ad images for your product from this ad: your logo, your product photo, your offer.

Trials from $19.95 USD, then $79.95 USD a month. Cancel anytime.

About this ad

Meta Ad Library ID
1035544858849385
Platforms
Facebook and Instagram
Relaunches
0
EU reach
52,791

How we count

Ad text

Samantha har samlet nogle af sine sommerfavoritter ☀️💚 Hvilken er din favorit? 👀 Soléne Aftersun Spray 200 ml: 38,- (190 kr. pr. liter) Soléne Sun Lotion SPF30 200 ml: 42,- (210 kr. pr. liter) I-cos Body Scrub 50 ml: 9,- (180 kr. pr. liter) Garnier Micellar Cleansing Water 100 ml: 20,- (200 kr. pr. liter) Got2b Glued Hairspray 100 ml: 17,- (170 kr. pr. liter) Shave Gel 200 ml: 18,- (90 kr. pr. liter) Doritos FIFA Mexico Tacos 170 g: 14,- (82 kr. pr. kg) Lay's Max FIFA Argentina Steak 185 g: 14,- (76 kr. pr. kg)

normalstores.com

Normal

Watch more: normalstores.com(opens in a new tab)

More from Normal

See all Normal ads

Similar ads in Skincare & Beauty

See all Skincare & Beauty ads