Skip to content
Normal

Normal Facebook ad: “Vi har fyldt hylderne med nye favoritter, du…”

Normal Facebook ad: Vi har fyldt hylderne med nye favoritter, du…

Ran for 35 days, from June 9 to July 13, 2026, the last day Crush saw it.

Run by Normal on Facebook. Crush is not the advertiser and does not verify its claims. See this ad in Meta's Ad Library(opens in a new tab)

Want an ad like this for your product?

Crush makes new ad images for your product from this ad: your logo, your product photo, your offer.

Trials from $19.95 USD, then $79.95 USD a month. Cancel anytime.

About this ad

Meta Ad Library ID
969196272681334
Platforms
Facebook and Instagram
Relaunches
0
EU reach
390,276

How we count

Ad text

Vi har fyldt hylderne med nye favoritter, du (måske) ikke vidste, du manglede 😍✨ Decubal Restoring Lip Balm Tinted 10 ml: 56,- (5.600 kr. pr. liter) Decubal Lips & Dry Spots Balm 30 ml: 48,- (1.600 kr. pr. liter) Gillette Satin Care Cleanser + Shave Gel 190 ml: 87,- (458 kr. pr. liter) Gillette Satin Care Smoothing Serum 50 ml: 87,- (1.740 kr. pr. liter) Dewie Pearl Glass-Skin PDRN + Hyaluronic Acid Mask 34 g: 18,- (529 kr. pr. kg) Dewie Pearl Glass-Skin Collagen + Hyaluronic Mask 34 g: 18,- (529 kr. pr. kg) CeraVe Sunscreen Invisible Hydrating Fluid SPF50 50 ml: 136,- (2.720 kr. pr. liter) CeraVe Sunscreen Invisible Hydrating SPF50 177 ml: 136,- (768 kr. pr. liter)

normalstores.com

Normal

No button: normalstores.com(opens in a new tab)

More from Normal

See all Normal ads

More ads from the top 1,000

See the top 1,000 ads